TAŚMA ELEWACYJNA TYNKARSKA UNI-GRADE 38mm x 50yd
TAŚMA ELEWACYJNA TYNKARSKA UNI-GRADE 38mm x 50yd
- do stosowania do wewnątrz oraz na zewnątrz
- nie zostawia śladów kleju
- wysoka siła klejenia
Chroni powierzchnię przed zabrudzeniem podczas tynkowania. Jest niezwykle trwała, idealnie sprawdza się na powierzchniach zarówno gładkich, jak i chropowatych takich jak: cegła, tynk , drewno, beton, czy kamień. Jest odporna na promienie UV i wysokie temperatury. Nie zostawia śladów kleju. Charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wysoką siłą klejenia.
Zastosowanie TAŚMA ELEWACYJNA TYNKARSKA UNI-GRADE :
- Taśmy te stosowane są do zatykania dziur i wykonywania uszczelnień w szalunkach zarówno przy pracach amatorskich jak i w profesjonalnym budownictwie.
- Stosuje się je także do maskowania okien i ram drzwi podczas prac malarskich.
- Przylegają doskonale w niskich temperaturach do podłoży brudnych, wilgotnych oraz innych, tzw. trudnych.
- Taśmy są ponadto odporne na olej, wodę, tłuszcze, kwasy i substancje chemiczne.
Cechy TAŚMA ELEWACYJNA TYNKARSKA UNI-GRADE :
- szerokość: 38mm
- długość: 50yd
- samoprzylepna
- bardzo dobra przyczepność do chropowatych powierzchni
- nie zostawia śladów kleju
- wysoka siła klejenia
- wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- odporna na działanie promieniowania UV
- odporna na działanie wilgoci
- do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5